loader image
پخش ویدیو

موشن گرافیک معرفی سایت ویکی شیعه

این موشن گرافیک جذاب برای سایت ویکی شیعه با طراحی اختصاصی تولید شده است.

تهیه کننده و مجری پروژه: استودیو نقشینو

کارفرما: مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام

دسته: موشن گرافیک

زمان: 02:03


متن موشن گرافیک

تازه تونسته بودم برای تحصیل وارد یکی از دانشگاه های فرانسه بشم بعد چند وقت هم اتاقیم که فهمیده بود من شیعه هستم شروع کرد چپ و راست از من سوالات اعتقادی پرسیدن؛ منم تا جایی که می تونستم جوابشو میدادم اما گاهی اوقات دیگه جوابی برای سوالاش نداشتم و حتی سوالات اون سوال خودم هم میشد.

تا اینکه یه روز که ذهنم درگیر یکی از همین سوالا بود؛ توی اینترنت به یه سایت برخورد کردم که خیلی کامل از تمام زوایا به سوالم جواب داده بود، همون موقع میخواستم جواب رو برای همکلاسیم بفرستم که سایت ویکی شیعهدیدم زبانش فارسیه و اون متوجه نمیشه یه دفعه دیدم گوشه سایت چند تا زبان مختلف داره و همین مقاله به زبانی که میخواستم برای دوستم بفرستم هم به خوبی ترجمه شده بودو تونستم جوابشو به زبون خودش براش ارسال کنم. اسم اون سایت ویکی شیعه بود.

بعد از اون دیگه طرفدار این سایت ویکی شیعه شدم و فهمیدم که یه دانشنامه ی جامعِ، که به طور تخصصی در حوزه معارف اهل بیت علیهم السلام فعالیت می کنه.

برای این دانشنامه بیشتر از ۴۰۰ نفر از آدمای اهل فن، توی این حوزه استفاده شده که به دور از جانب گرایی معارف اسلام و تشیع رو با دقت بالا و ذکر منابع آن آماده می‌کنن و بعد از ارزیابی دقیق نشر می دن، همینطور در صورت لزوم محتواها رو متناسب به  زبان های مختلف ترجمه و بومی سازی می کنن.

تا الان بیش از ۲۵ هزار تا مقاله توی این سایت منتشر شده که بیش از ۶۰۰ میلیون بازدید داشته، این یعنی این دانشنامه تونسته کارایی خودش رو توی عرصه جهانی هم نشون بده.

تازگی هم به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب سایت ویکی شیعه از هفتا زبان جدید دیگه میخوان رونمایی کنن که باعث میشه عده زیادی از مردم دنیا به مخاطبینش اضافه بشن و بتونن از معارف اهل بیت علیهم السلام استفاده کنن.